SWED-EX

Výhradní dovozce švédských dřevěných podlah, velkoobchod a maloobchod bytových podlah.

 

podlahy > laminátové podlahy

Laminátové podlahy BERRY FLOOR
 

Laminátové podlahy BERRY FLOOR

Laminátové podlahy BERRY FLOORLaminátové podlahové krytiny Berry Floor si získaly jedinečnou pověst díky pečlivě sledovanému výrobnímu postupu, přísným jakostním kritériím a patentovanému postupu pokládání bez použití lepidel BerryLOC© , který umožňuje pokládku podlahy během okamžiku, bez ohledu na to, zda jste profesionál či nikoli.

Laminátové podlahy EGGER e motion
 

Laminátové podlahy EGGER e motion

Laminátové podlahy EGGER e motionJednoduchá pokládka s nejnovější click-profil technologií pro perfektní spoj lemel bez lepidla a nářadí. Rozdílné povrchové struktury, určené pro příslušný dekor, podtrhijí maximální přirozenost. Vychutnejte si ticho s podložkou silenzio zabudovanou přímo na lamele –   redukce prostorového hluku téměř o polovinu.

Laminátové podlahy PERGO
 

Laminátové podlahy PERGO

Laminátové podlahy PERGOVyjímečná technologie výroby podlah Pergo vám dává jistotu, že atraktivní design doprovází také dlouhá životnost. Opravdu široká kolekce elegantních podlah je určena pro všechny typy domů. Naleznete v ní jak moderní, tak rustikální i  tradiční dekory. Podlahové krytiny Pergo se vyznačují nejvyšším stupněm odolnosti proti opotřebování a poškrábání.

 

> Rychlý dotaz

 

SWED-EX 2006 © webmaster