SWED-EX

Výhradní dovozce švédských dřevěných podlah, velkoobchod a maloobchod bytových podlah.

 
BerryLOC

Technologie BerryLOC

Díky patentovanému systému BerryLOC do sebe jednotlivé díly snadno zapadají bez použití lepidla, kladiva nebo špalíku. Tato technologie přináší mnohé výhody: jednoduchá a rychlá pokládka, okamžité používání podlahy, velice přesné spoje, snadná oprava, možnost snadného rozebrání a opětného položení, snadný přístup pod podlahu. Zámkový profil poskytuje vynikající odolnost v tahu – až 550 kg na délkový metr. Podlahy Berry Floor snesou nejvyšší zátěž po dobu mnoha let a odolávají teplotním změnám.

Micro WoodView

Micro WoodView

Mezi díly vzniká velice jemná drážka ve tvaru V. Hloubka této drážky, která zvýrazňuje parketový vzhled, je navržena tak, aby umožňovala snadnou a dokonalou údržbu.

WoodView

WoodView

Delší strana laminátové desky je mírně zkosena, po montáži vytvoří zajímavou drážku ve tvaru „V“.

WoodView4

WoodView4

Zkosení lamel je provedeno na všech čtyřech stranách, po montáži vzniká systém propojených „V“drážek.

WoodStructure

WoodStructure

Na povrchu každé lamely se náhodně objevuje stejná struktura jako u přírodního dřeva, a to proto, aby laminátová podlaha měla na pohled i dotyk obdobné vlastnosti jako pravé dřevo.

WoodStructure+

WoodStructure+

Zdokonalený systém vytváří na každém podlahovém dílu reliéf, který věrně napodobuje strukturu dřeva. Výsledkem je laminátová krytina, která dřevo dokonale připomíná.

StoneStructure

StoneStructure

Na povrchu laminátových desek se objevuje struktura keramiky nebo přírodního kamene a dodává tak podlaze vzhled i charakter skutečných dlaždic, avšak bez jakékoli z jejich nevýhod.

StoneStructure+

StoneStructure+

Moderním technologickým postupem vzniká na jednotlivých dílech téměř dokonalý reliéf jako u keramiky či přírodního kamene. Struktura se však objevuje pouze na povrchu, spoje zůstávají hladké.

Contour

Contour

Tento systém zdůrazňuje obvod jednotlivých parket na vzoru každé laminátové desky, takže působí dojmem skutečných parket sestavených s naprostou přesností.

MatLook

MatLook

Tato technologie využívá postupů, které podlahovým dílům dodávají matný vzhled a podlaze vcelku vzhled parket ošetřených olejem.

Long

Long

Podlahová krytina s dvoumetrovými díly představuje ideální řešení velkých prostor a opticky zvětšuje prostory malé.

Large

Large

Lamely v šířce 24 cm dodávají krytině vzhled masivních parket a urychlují pokládku.

WoodSound

WoodSound

Systém, díky němuž laminátová krytina tlumí zvuky a vykazuje stejné akustické vlastnosti jako podlaha dřevěná.

SoundAbsorb

SoundAbsorb

Speciální drážka napříč lamelou umožňuje tomuto systému významně tlumit dva typy zvuku najednou: zvuk, který se odráží v samotné místnosti, a zvuk šířící se ze spodní místnosti.

HandScraped

HandScraped

Ručně škrabaná povrchová úprava pro vzhled rukodělné výroby.

Mega Board

Mega Board

Desky až 4 mm silné.

 

> Rychlý dotaz

 

SWED-EX 2006 © webmaster